GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vaser 11811133
nr 1181 1133
Vaser
3 st. Kristall. Höjd: 21 - 30
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:52:24
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Halvkristall
Vaser
nr 1181 1133
Vaser
3 st. Kristall. Höjd: 21 - 30
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 7 maj 2018 |
Halvkristall